Call Of Juarez

Je rpg střílečka ve které hrajete za Billiho, který se zrovna vrátil z výpravy za pokladem a  šměřuje přímo ke svému domovu, ale náhle začne křičet jeho matka, když je kousek od domu. Rozběhne se a běží přímo domů.

Ve stejnou chvíli se to dozvěděl i reverend Ray a rozběhl se taky ke domu kde bydlí jeho bratr společně se Billiho rodinou. Jak se tam dostal uviděl Billiho u mrtvol a Ray se za ním rozběhl, aby se ho zeptal co se tu stalo. Ale Billy začal utíkat, a rayovi bylo hned jasné, kdo je všechny zabil.

Vrátí se zpět do kostela, kde si vezme své staré zbraně a šel zničit Billyho, ale zastavil ho místní šerif, který po něm chtěl, aby odevzdal své zbraně, bohužel to co bylo kolem něho nebyli jeho pomocníci, ale banditi, kteří na něho začali hned řvát a náhle potom zastřelili. Takže Rayovi nezbývá jiná možnost, než město osvobodit.  

Ale už dost o příběhu, hra je rozdělená na kapitoly, ve které hrajete buď za Reverenda Raye, nebo Billy. Hra je skvělé vymyslena a nikdy nevíte co vás může potkat. Ve hře je i MultiPlayer, ve kterém můžete hrát proti svým kámarádům či proti cizím lidem, které neznáte. Hrajete buď za ochránce (Mají za úkol ubránit zlato), nebo za banditu (ketrý má to zlato ukrást). 

 

Anketa

Jak se vám líbí hra Call Of Juarez?

Skvělá hra (8)
89%

Újde (0)
0%

Hrůza (1)
11%

Celkový počet hlasů: 9


google-site-verification=mnyOag5LcsRvM8j-ofPsir7ktuKnZUg78bXxtAlqHDQ